Cisco 10GBASE-SR SFP Module

SFP-10G-SR=
Безплатна доставка
96638 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 16107 лв.
Cisco 10GBASE-SR SFP Module от Cisco се предлага на цена от 966,38 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Device Type: SFP+ transceiver module - LC/PC multi-mode
  • Х-ка 2
    Cabling Type: 10GBase-SR
  • Х-ка 3
    Data Transfer Rate : 10 Gbps
  • Х-ка 4
    Max Transfer Distance : 300 m
  • Х-ка 5
    Optical Wave Length : 850 nm
  • Х-ка 6
    Dimensions (WxDxH): 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
  • Име на продукт
    Cisco 10GBASE-SR SFP Module
  • Гаранция, м.
    3 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds
ds
ds
ds