ds

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

GLC-SX-MMD=
Безплатна доставка
47458 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 7910 лв.
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM от Cisco се предлага на цена от 474,58 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Interfaces: 1 x network - Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
  • Х-ка 2
    Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Х-ка 3
    Ethernet 1000Base-SX Cabling Type
  • Х-ка 4
    1800 ft Max Transfer Distance
  • Х-ка 5
    850 nm Optical Wave Length
  • Х-ка 6
    1 Gbps Data Transfer Rate
  • Име на продукт
    Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
  • Гаранция, м.
    3 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds