ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

91-010-204001BZyXEL
13746 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 2290 лв..
Изпрати запитване Добави в любими

Спецификации

  • Х-ка 1
    SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
  • Х-ка 2
    Wavelength: 850 nm
  • Х-ка 3
    LC Connector
  • Х-ка 4
    Max Transmission Distance: 550m
  • Х-ка 5
    Diagnostic data
  • Име на продукт
    ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
  • Гаранция, м.
    60 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Отзиви за продукта

Добави коментар