ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

SFP10G-SR-ZZ0101FZyXEL
Безплатна доставка
30521 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 5087 лв..
Изпрати запитване
Добави в любими

Спецификации

  • Х-ка 1
    10G SFP+ modul
  • Х-ка 2
    Wavelength: 850nm
  • Х-ка 3
    Short range (300m)
  • Х-ка 4
    Double LC connector
  • Х-ка 5
    Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm
  • Име на продукт
    ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
  • Гаранция, м.
    60 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Отзиви за продукта

Добави коментар