ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

SFP10G-LR-ZZ0101FZyXEL
Безплатна доставка
61038 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 10172 лв..
Изпрати запитване Добави в любими

Спецификации

  • Х-ка 1
    10G SFP+ modul
  • Х-ка 2
    Wavelength: 1310nm
  • Х-ка 3
    Long range (10km)
  • Х-ка 4
    Double LC connector
  • Х-ка 5
    Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm
  • Име на продукт
    ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector
  • Гаранция, м.
    60 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Отзиви за продукта

Добави коментар