HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

JH231AHPE
Безплатна доставка
2 71839 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 45307 лв..
Изпрати запитване
Добави в любими

Спецификации

  • Х-ка 1
    Device Type: QSFP+ MPO SR4 Transceiver
  • Х-ка 2
    Data Transfer Rate: 40 Gbps
  • Х-ка 3
    Optical Wave Length: 850 nm
  • Х-ка 4
    Fiber optic connector: MPO
  • Х-ка 5
    Cabling technology: 40GBase-SR4
  • Х-ка 6
    Cabling Type: Multi-mode
  • Име на продукт
    HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver
  • Гаранция, м.
    99 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Отзиви за продукта

Добави коментар