ds

HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

JH233A
Безплатна доставка
4 82339 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 80390 лв.
HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR от HPE се предлага на цена от 4 823,39 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Device Type: QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
  • Х-ка 2
    Data Transfer Rate: 40 Gbps
  • Х-ка 3
    Optical Wave Length: 850 nm
  • Х-ка 4
    Fiber optic connector: MPO
  • Х-ка 5
    Cabling technology: 40GBase-eSR4, Cabling Type: Multi-mode
  • Х-ка 6
    Maximum transfer distance: 300 m
  • Име на продукт
    HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR
  • Гаранция, м.
    99 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds