HP X120 1G SFP LC LX Transceiver

JD119BHPE
Безплатна доставка
1 18418 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 19736 лв..
Изпрати запитване Добави в любими

Спецификации

  • Х-ка 1
    A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
  • Х-ка 2
    Interfaces/Ports: 1 x LC 1000Base-LX Network
  • Х-ка 3
    Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
  • Х-ка 4
    Standard: IEEE 802.3z Type 1000Base-LX
  • Име на продукт
    HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
  • Гаранция, м.
    12 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Отзиви за продукта

Добави коментар