ds

HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver

JD099B
Безплатна доставка
1 96624 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 32770 лв.
HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver от HPE се предлага на цена от 1 966,24 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
  • Х-ка 2
    Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX10-D - LC
  • Х-ка 3
    Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
  • Име на продукт
    HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
  • Гаранция, м.
    12 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
HP MSR3044 Router
5 54173 лв.
ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds