ds
ds

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX

DIS-S301SX
Безплатна доставка
30628 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 5105 лв.
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX от D-Link се предлага на цена от 306,28 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver
  • Х-ка 2
    Distance up to 550m
  • Х-ка 3
    Supported temperature -40° to +85°C
  • Х-ка 4
    Suitable for all D-Link industrial switches with Mini GBIC slots
  • Име на продукт
    D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
  • Гаранция, м.
    60 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds