ds

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

DEM-211
17614 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 2936 лв.
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) от D-Link се предлага на цена от 176,14 лв..

Характеристики

  • Х-ка 1
    Ports/Channels:1xSFP (mini-GBIC)
  • Х-ка 2
    Standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Х-ка 3
    Compatibility: DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G
  • Име на продукт
    D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds