D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector

DMC-300SCD-Link
14491 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 2415 лв.
Изпрати запитване Добави в любими
D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector от D-Link се предлага на цена от 144,91 лв.. Направете запитване за D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector или други продукти на марката D-Link на 070017202 или sales@copy.bg

Характеристики

  • Х-ка 1
    Converts 10/100Base-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber signals.
  • Х-ка 2
    Maximum fiber cable distance : 2 km
  • Х-ка 3
    Interfaces/Ports: 1x RJ-45, 1x SC Duplex
  • Х-ка 4
    Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Х-ка 5
    Compatibility: DMC-1000 Chassis
  • Име на продукт
    D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Тип на продукт
    Медиа конвертор

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds

Подобни продукти

dsds
dsds
ds
dsds
dsds
dsds
dsds