ds

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers

MGBBX1
Безплатна доставка
48703 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 8117 лв.
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers от Cisco се предлага на цена от 487,03 лв.. Направете запитване за Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers или други продукти на марката Cisco на 070017202 или sales@copy.bg

Характеристики

  • Х-ка 1
    Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX20-U - LC single mode
  • Х-ка 2
    Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
  • Х-ка 3
    Data Transfer Rate: 1 Gbps
  • Х-ка 4
    Optical Wave Length: 1310 (Tx) / 1490 (Rx) nm
  • Х-ка 5
    Max Transfer Distance: 20 km
  • Х-ка 6
    Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
  • Име на продукт
    Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceivers
  • Гаранция, м.
    3 месеца
  • Тип на продукт
    Мрежов компонент

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
dsds
ds
dsds
dsds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
dsds
ds
ds
ds
dsds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
ds
dsds
dsds
ds
ds
dsds
dsds
dsds
ds
ds
ds
dsds

Подобни продукти

ds
dsds
dsds
ds
dsds
ds
dsds