ds

HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

AJ836A
10468 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 1745 лв.
HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk от HPE се предлага на цена от 104,68 лв..

Характеристики

  • Предназначен за
    Сървъри
  • Тип
    Network Cable (Multimode Fiber Optics)
  • Дължина, m
    5 m
  • Име на продукт
    HPE 5m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
  • Изводи за свързване
    2 x LC multi-mode - male
  • Други
    Compliant Standards: OM3
  • Гаранция, м.
    0 месеца
  • Тип на продукт
    Кабел

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds