ds

HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk

AJ835A
8230 лв.
Поръчка по телефона
В цената има включен данък на стойност 1371 лв.
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk от HPE се предлага на цена от 82,30 лв.. Направете запитване за HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk или други продукти на марката HPE на 070017202 или sales@copy.bg

Характеристики

  • Предназначен за
    Сървъри
  • Тип
    Network Cable
  • Дължина, m
    2m
  • Име на продукт
    HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8Gb FC and 10GbE Laser-enhanced Cable 1 Pk
  • Изводи за свързване
    First End - 2 x LC Male, Second End - 2 x LC Male
  • Гаранция, м.
    0 месеца
  • Тип на продукт
    Кабел

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds